John Wick 3 filminden aksiyon dolu müthiş fragman

https://www.donanimhaber.com/John-Wick-3-filminden-aksiyon-dolu-muthis-fragman--107053


76
69 shares, 76 points

Sinema dünyasının ihtiyar delikanlısı Keanu Reeves en sıkı filmlerinden birisi ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. John Wick: Chapter 3 – Parabellum ilk iki filmi de gölgede bırakacak gibi.

Sinema dünyasında kendisine ait bir kült oluşturan John Wick serisinin üçüncüsü için ilk fragman nihayet yayınlandı. Daha fragmandan başlayan kesintisiz aksiyon filme olan heyecanı da arttırıyor.

John Wick 3 ne anlatıyor?

2014 yılında vizyona girdiğinde büyük ilgi gören film bu sayede üçlemeye kavuştu. Kendine özgü atmosferi ve dövüş tarzıyla hem yeni bir karakter yaratmış oldu hem de Keanu Reeves’i yeniden sahneye çıkardı.

Hatırlanacağı üzere ikinci film biterken John Wick’in kaçmak için bir saati vardı. Fragmanda da bu bir saate ve sonrasına odaklanıldığını görüyoruz. Ölüm emrinin verilmesi ve başına 14 milyon dolar ödül konması ile birlikte New York sokaklarında kıyasıya bir John Wick avı başlıyor. John Wick: Chapter 3 – Parabellum adı da zaten fazla yoruma gerek bırakmıyor.

Suikast cemiyetinden dışlandığı için haliyle kimsenin yardım etmediği John Wick son çare olarak Halle Berry’nin canlandırdığı Sofia adındaki yeni bir karaktere gidiyor. Fragmandan eski sevgilisi veya arkadaşı olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Daha önce internete sızdırılan at üstündeki set fotoğrafları da netlik kazandı. John Wick peşindekilerden kaçmak için motorsiklet ve at kullanıyor. Filmde ayrıca Marc Dacascos da Zero rolüyle en tehlikeli suikastçiler arasında yer alıyor.

İlk iki filmin yönetmenlerinden olan Chad Stahelski yine koltuğa oturmuş durumda. Diğer roller Ian McShane, Lawrence Fishburne, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Tiger Hu Chen, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Lance Reddick, Common ve Ruby Rose gibi ünlü isimlere ait. John Wick: Chapter 3 – Parabellum Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

76
69 shares, 76 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hımm Hımm
0
Hımm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Haber Yazarı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Language »
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item

Send this to a friend